Manikúra

Perfektně upravené ruce jsou prioritou ženy. I když jsou ruce současně i našim pracovním nástrojem, neměli bychom je v žádném případě zanedbávat, ale naopak jim věnovat maximální péči. Péče o ruce je v dnešní době samozřejmostí jak pro ženy, tak pro muže.

Nehty nikdy nezastříhujeme a záděry vždy pečlivě ošetříme, aby se nám nezatrhly. Po každém kontaktu s vodou bychom si meli do rukou vetřít výživný krém. V zimě nosíme teplé rukavice, prospěje to jak pokožce rukou, tak Vašim nehtům, které se vlivem mrazu stávají křehké.

 

Já nabízím klasickou manikúru nebo p-shine.

Klasická manikúra obnáší úprava nehtů, kůžiček a ošetření rukou celkově.

 

P-shine

P-shine pochází z japonska a je na principu leštění nehtů. Jde o přírodní manikúru, která podporuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitamíny, zpevňuje a dokonce chrání před nepříznivými vlivy z okolí.

 

Jestli chcete svým rukám dopřát opravdový relax, vyzkoušejte parafínový zábal. Zábal pokožku vyživuje, zmírňuje projevy stárnutí a je vhodný zejména v zimním a podzimním období, kdy je pokožka více vysušená, praská a kdy na ní působí časté a velké změny teplot. Ruce získají mladistvější vzhled.