Kosmetika

Každodenní péče o obličej je nedílnou součástí každé ženy.

Obličej je naší vizitkou. Ráno i večer bychom měly pleti dopřát pečlivé ošetření, ochranu i výživu. Obličej je nejvíce vystavován povětrnostním vlivům a často se na něm podepisují nepříjemnými zarudlými místy, popraskanými žilkami či pigmentovými skvrnami.

Pravidelná péče, jak domácí, tak u odborníka v kosmetickém salónu, pleť rozjasňuje, omlazuje, hydratuje, dodává jí pružnost, zjemňuje a odstraňuje vrásky.

 

Já ve svém salonu pracuji s kvalitní kosmetikou Essenté, která nepůsobí pouze na povrchu, ale obsahuje hodně aktivních látek, které pronikají i do hlubších vrstev pokožky a tím vyrovnávají jakékoli změny a nerovnosti pleti.

Ze zkušenosti vím, že po kompletním ošetření pleti kosmetikou Essenté je vidět výsledek okamžitě. Pleť je projasněná, hydratovaná, pleť se zjemní a zvýší se i její pružnost. Důležitou a nenahraditelnou součástí každého ošetření je masáž obličeje, krku a dekoltu. Pomáhá pleti se uvolnit, prokrvit, zvýšit metabolismus a tím lépe přijímat a vstřebávat aplikované ošetřující, hydratační, případně liftingové a jiné přípravky. Tato kosmetika nepreferuje hluboké čištění, i na toto již existují přípravky, proto se můžete těšit pouze na odpočinek, relaxaci a výsledek, který vás překvapí.

 

Dále Vám mohu nabídnout  trvalou na řasy , dlouhodobé natočení řas, které vydrží 2-3 měsíce.