Trvalá na řasy

Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy je určena všem ženám a dívkám. Hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.

Natočené řasy nám ušetří čas ráno před odchodem do práce nebo v létě na dovolené. I bez použití řasenky jsou řasy, a tím i oči, upravené a výrazné.

 

Trvalou na řasy získáte:

  • opticky zvětšené a rozjasněné oči
  • vyniknou i krátké a řídké řasy
  • zvýrazněnou linii řas
  • dlouhé a rovné řasy jsou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř
  • není potřeba používat kleštičky na řasy, ani řasenku

Trvalá na řasy se provádí pomocí miniaturní natáčky, která se přilepí na víčko a následně se na ní omotají horní řasy. Postup je obdobný jako u trvalé – trvalá v podobě gelu a ustalovače. Přípravky jsou speciální pro použití v okolí očí, takže jsou citlivé a nehrozí žádné nebezpečí. Na závěr ošetření aplikuji vitamínky pro vyživení řas, aby nedošlo k poškození.

U řas a obočí je růst pomalejší než u klasického vlasu. Řasy vyrostou v průměru 5 až 10 mm během 2 až 3 měsíců a životnost řasy je asi 3 měsíce, přičemž se řasy vyměňují průběžně. Proto trvalá také vyrdží 2-3 měsíce a poté ji je možno bez poškození a problémů znovu aplikovat.

Trvalá na řasy je samostatný úkon, který zabere i s barvením řas cca 60 min.